BLATY KAMIENNE, GRANITOWE, MARMUROWE, KWARCYTOWE

Blaty kamienne od FKB

Blaty z kamienia to obecnie bardzo popularne rozwiązanie w kuchniach i łazienkach. Najczęściej stosuje się blaty granitowe i blaty marmurowe. Nieco rzadziej wybierane są równie efektowne blaty kwarcytowe. Kamienie te wyglądają elegancko, łączą w sobie tradycję i nowoczesność. Zastanawiasz się, który z nich wybrać?

Blaty kamienne do łazienki – które sprawdzą się najlepiej?

Kamień jest częstym wyborem na materiał blatu łazienkowego. Jest trwały, nie pochłania wilgoci, a szeroki wachlarz kolorystyczny daje duże możliwości aranżacyjne. Jeśli chodzi o blaty kamienne do łazienki, najczęstszymi wyborami naszych klientów indywidualnych są marmur i granit, a ostatnio także kwarcyt. Są one odporne na wilgoć (choć marmur mniej niż granit) – nie powstaną w nich wybrzuszenia, tak jak w przypadku blatów drewnianych i – odpowiednio impregnowane – nawet po latach będą wyglądać jak nowe!

Blaty kuchenne kamienne – które wybrać?

Blaty kuchenne z kamienia są równie popularnym rozwiązaniem aranżacyjnym. Wyglądają niezwykle efektownie, a co więcej – są także funkcjonalne! Odpowiednio zaimpregnowany blat kamienny będzie odporny na wilgoć oraz zabrudzenia, a w dodatku łatwy w utrzymaniu. Na jaki kamień najlepiej się zdecydować? Z reguły nie poleca się do kuchni marmuru ze względu na to, że jest miększy i mniej wytrzymały od granitu – może ulegać zarysowaniom i trwałemu poplamieniu. Jako blat kuchenny świetnie sprawdzi się natomiast wspomniany już granit oraz kwarcyt. Blaty kuchenne granitowe są atrakcyjne wizualnie, a zarazem wytrzymałe!

Nadal nie wiesz, który kamień najlepiej sprawdzi się w Twojej kuchni czy łazience? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy z chęcią udzielą profesjonalnej porady.

FKB: blaty granitowe, blaty kwarcowe, blaty marmurowe – Warszawa

Interesują Cię efektowne blaty kamienne? FKB oferuje blaty granitowe, kwarcytowe, a także blaty marmurowe. Warszawa to lokalizacja naszej siedziby i działalności. Zapraszamy do współpracy! Szukasz czegoś innego? W swojej ofercie posiadamy także inne wyroby z kamienia: schody, umywalki, kominki czy rzeźby i pomniki. Zachęcamy do zapoznania się z całością naszej oferty!

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości