KOMINKI Z KAMIENIA

 

Kominek to symbol przytulnego domu. Wielu z nas chciałoby spędzać zimowe wieczory przy cieple takiego kominka. W FBK możemy pomóc Ci przemienić marzenia w rzeczywistość. Oferujemy różne kamienne wyroby, w tym kominki z kamienia.

Dlaczego warto zainwestować w kominek?

 

Kominek to wyjątkowy element wnętrza, który wprowadza do pomieszczenia spokój i przyjemny nastrój. Z pewnością pomoże Ci w pełni zrelaksować się po całym dniu ciężkiej pracy. Co więcej, kominki z kamienia nie są jedynie efektowną ozdobą, a również źródłem ciepła. A dlaczego to właśnie na kominki z kamienia warto postawić? Przede wszystkim to pewne rozwiązanie – kamienne obudowy są niepalne, wytrzymałe, a także łatwe w utrzymaniu. Zatem taki kamienny kominek nawet po wielu latach będzie prezentował się jak nowy! Kolejną zaletą kamiennych kominków jest bogactwo ich wzorów. Zarówno granit, marmur jak i kwarcyt występują w wielu barwach i odcieniach – każdy egzemplarz jest niepowtarzalny, nie ma dwóch takich samych kamieni.

Jaki kamień wybrać na kominek?

 

Jako materiały na obudowy kominkowe poleca się przede wszystkim granit – ze względu na jego niesamowitą wytrzymałość, oraz marmur – który w kolei zachwyca swoim wyglądem. Oba kamienie są doskonałym wyborem na kominek. Równie trafionym będzie wybór kwarcu – on także pozwala na stworzenie pięknego elementu wystroju.

W FKB naszą domeną są wyroby z kamienia. W swojej ofercie posiadamy kominki z kamienia: granitowe, marmurowe, a także kwarcytowe. Szukasz czegoś innego? Kominki to nie jedyna pozycja w naszej ofercie. Tworzymy także płytki, parapety, elementy schodowe, brodziki i umywalki, rzeźby czy pomniki. Posiadasz swoją wizję na kominek, który będzie idealnie komponował się z resztą pomieszczenia? Opowiedz nam o niej! Z przyjemnością podejmujemy się także mniej standardowych zleceń – według indywidualnych projektów klienta. Masz pytania? Zachęcamy do kontaktu! Nasi specjaliści służą profesjonalnym doradztwem. Zapraszamy do współpracy!

kominki z marmuru

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Kontakt